Wymiana zbitej szybki w iPhone

Zbita szybka w iPhone to jedna z najczęstszych usterek telefonów marki Apple. Duża szklana powierzchnia pomimo wielu starań producenta w celu utwardzenia szklanej powłoki, wciąż poddaje się nawet przy upadku z niewielkiej wysokości czy uderzeniu o posadzkę.

 

Serwis iPhone APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę ekranów w telefonach iPhone. Nasze bogate doświadczenie zdobywane w pracy z produktami Apple w ciągu ostatniej dekady sprawiły, że jesteśmy liderem na rynku serwisów pogwarancyjnych Apple w zachodniopomorskim, co też zostało potwierdzone przyznaniem nam jako pierwszemu punktowi napraw Apple w tej części Polski, autoryzacji MyAPPLE.

 

Ile trwa naprawa ekranu w iPhone?

W Serwisie APPLEMOBILE.PL naprawisz ekran swojego iPhone’a ekspresowo. Moduł ekranu wymieniany jest od ręki, w około 20-30minut. Klient może poczekać na wykonanie usługi w serwisie bądź w sąsiadującej z nami kawiarni Columbus przy ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście jest od strony Jagiellońskiej 84).

Każdego dnia wymieniamy dziesiątki ekranów w telefonach, co stawia nas w roli doświadczonych fachowców w tej dziedzinie. Tym samym możemy zaproponować naszym Klientom usługę wymiany ekranu bez zwłoki, z zapewnieniem prawidłowo wykonanej usługi.

Wszystkie ekrany mamy zawsze na miejscu, dzięki czemu nie trzeba umawiać się na wykonanie naprawy zbitej szybki w iphone. Wystarczy po prostu do nas przyjść w godzinach pracy serwisu.

 

Czy mój telefon nie ulegnie uszkodzeniu podczas wymiany ekranu?

Jako profesjonaliści, nosząc dumnie tytuł autoryzowanego serwisu MyAPPLE zapewniamy Państwa o fachowej i profesjonalnej wymianie wadliwego podzespołu w uszkodzonym urządzeniu. Telefony iPhone z każdą generacją stają się co raz bardziej zawansowane i delikatne.

Mimo modułowej konstrukcji, wymiana ekranu dla osoby niedysponującemu narzędziami oraz wiedzą, samodzielna wymiana ekranu może zakończyć się bezpowrotnym uszkodzeniem telefonu, bez możliwości przywrócenia go do działania, także w warunkach serwisowych (patrz wymiana ekranu w iPhone 7, która wykonana nieumiejętnie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia urządzenia).

W serwisie APPLEMOBILE.PL wymieniasz ekran w sposób profesjonalny. Znajomość urządzeń Apple oraz fachowe przygotowanie naszych techników zapewnia Klientom serwisu sprawną wymianę uszkodzonego elementu, pozbawioną ryzyka uszkodzenia telefonu w wyniku jego naprawy.

Czy wymieniony wyświetlacz będzie taki sam jak wcześniej?

Serwis APPLEMOBILE.PL stosuje wyłącznie części OEM (Original Equipment Manufacturer). W naszych modułach ekranu znajdują się wyłącznie oryginalne wyświetlacze APPLE. Nie korzystamy z tanich, chińskich zamienników, jakie można spotkać w konkurencyjnych serwisach.

Instalując ekran z oryginalnym LCD Apple, masz pewność, że obraz wyświetlany przez wymieniony przez nas ekran będzie wyglądał dokładnie tak, jak na wyświetlaczu zainstalowanym fabrycznie, a dotyk i jego percepcja będzie równie doskonała i pozbawiona problemu nieprawidłowej pracy.

Nasze wyświetlacze posiadają warstwę dotykową w LCD. Chińskie zamienniki natomiast digitizer mają wklejony w szkło szybki, przez co jej pęknięcie uniemożliwia korzystanie z telefonu. To dlatego Wasz iPhone mimo zbicia szyby w dalszym ciągu odpowiada na dotyk. Ekrany pozyskiwane są z urządzeń uszkodzonych i wycofanych z obrotu w wyniku wad fabrycznych. Poddawane są refabrykacji, dzięki czemu firma APPLEMOBILE.PL może zapewnić moduły ekranu z oryginalnym LCD APPLE.

Ekrany wymieniane w APPLEMOBILE.PL z oryginalnym LCD APPLE