Prostowanie zdeformowanej obudowy iPhone’a

Prostowanie obudowy iPhone i iPad w Serwis Apple Szczecin AppleMobile.pl

Do tej pory krzywy narożnik obudowy lub zdeformowany korpus oznaczał dla klienta spore dodatkowe koszty naprawy telefonu, z powodu konieczności wymiany nie tylko wyświetlacza na nowy, ale również tejże właśnie obudowy. Niestety z racji tego, że na obudowie występuje numer IMEI, wymiana korpusu na oryginalny element z wytłoczonym naszym numerem IMEI nie jest możliwa. W ofertach serwisów dostępne są albo obudowy oryginalne z demontażu z innym IMEI, albo zamienniki – najczęściej bez takiego numeru.

Dlatego wymiana obudowy w iPhone powinien być ostatecznością. Dzięki poczynionym inwestycją Serwis Apple Szczecin AppleMobile.pl może wyprostować wygięte narożniki w obudowach telefonów iPhone 5/5S, jak również iPhone 6/6S/6+/6S+ jak również w tabletach iPad, wyprostować zdeformowane narożniki, bez ich uszkodzenia, wyciniania, piłowania i polerowania.

Za pomocą bardzo precyzyjnego narzędzia do prostowania alumniniowej obduowy marki gTool – lidera w produkcji profesjonalnych urządzeń do naprawy uszkodzonym elementów aluminiowych w wyniku mechanicznych deformacji, możemy naprawić Twoją pogięta obudowę w telefonach iPhone oraz tabletach iPad.

Obudowy naprawiamy w czasie około 20-60 minut w zależności od aktualnej kolejki oraz stopniu uszkodzenia obudowy. Obudowy prostujemy odpłatnie. Wszyscy klienci, którzy wymieniają u nas ekrany, szyby i wyświetlacze w urządzeniach APPLE, mogą liczyć na BEZPŁATNĄ usługe prostowania obudowy w swoim urządzeniu!

Jeżeli Twoja obudowa w iPhone lub iPad posiada naruszoną konstrukcję, jej narożniki są wygiętę, ekran pękł lub nawet nie pękł, jednak wyskoczył z obudowy, przyjdź do AppleMobile.pl na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84) i wyprostuj swóje zdeformowane urządzenie, bez konieczności wymiany obudowy, jej dalszego uszkodzenia i zniszczenia. Masz pytania? Dzwoń! 500 132 200 lub 889 277 288