O NAS – Serwis Apple Szczecin

Od ponad dekady nasza firma zajmuje się przywracaniem do działania elektroniki użytkowej tworzonej przez wiodących producentów. Od premiery pierwszego iPhone’a zajmujemy się jego kompleksową naprawą. Bogate doświadczenie oraz ciągle rozwijane kompetencje naszych techników sprawiają, że jesteśmy liderem wśród serwisów w naszym mieście, a także wiodącym w kraju

 

Zajmujemy się naprawą urządzeń Apple od 2007 roku. Szeroki zakres wiedzy na temat elektroniki, bogate doświadczenie poparte wiedzą i długoletnim stażem w naprawach telefonów komórkowych, stawia nas na czele punktów naprawczych w regionie, a także najlepszych nieautoryzowanych serwisów Apple w kraju.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Pierwszy autoryzowany serwis MyApple

stamps_final1Nasz serwis należy do ogólnopolskiej sieci autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych Apple – MyApple.pl. Lista najlepszych punktów naprawczych znajduje się tutaj. Serwis Apple Szczecin jako jedyny w województwie zachodniopomorskim został wyróżniony przez portal MyApple.pl, skupiający milion  użytkowników sprzętu Apple w Polsce i zaproszony do elitarnego grona punktów naprawczych godnych zaufania. Na wszystkie usługi oferujemy 6 miesięczną gwarancję. Naszą specjalną ofertę dla użytkowników forum MyApple znajdziesz zawsze na naszej dedykowanej stronie na forum.myapple.pl

Korzystając z naszych usług otrzymasz:

 •  Bezpłatną diagnozę
 •  Możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy
 •  Telefon zastępczy na czas naprawy
 •  6 miesięcy gwarancji na każdą usługę
 •  Sprawnie działająca logistykę zarządzania serwisem i kontaktem z klientami
 •  Płatność gotówką i kartą płatniczą w salonie
 •  Płatność przelewem lub przy odbiorze
 •  Odbiór urządzenia z domu klienta
 •  Naprawy wysyłkowe realizowane przez kuriera DHL/DPD/K-EX
 •  Ekspresowe naprawy mechaniczne!
 •  Ogromną skuteczność i zaangażowanie
 •  Dogodne godziny otwarcia i lokalizację salonu z dostępnym parkingiem

Działamy legalnie od ponad 10 lat

Swój gadżet oddajesz do firmy legalnie działającej od wielu lat na rynku. Nie powierzaj swojego urządzenia pseudo serwisom, naprawiającym elektronikę na kolanie, w kawiarniach, pubach, centrach handlowych lub gimnazjalistom naprawiącym Twój sprzęt w mieszkaniu rodziców. Wybierz profesjonalizm, determinację w usuwaniu usterek i doświdczenie. Wybierz Serwis APPLE w Szczecinie –  http://APPLEMOBILE.PL! Twój Serwis iPhone Szczecin!

Rzetelność i doświadczenie

Jesteśmy rzetelną firmą certyfikowaną przez Krajowy Rejestr długów, biorącą udział w programie Rzetelna Firma. Serwis iPhone Szczecin posiada zaplecze technologiczne umożliwiające nam naprawy programowe i sprzętowe we wszystkich mobilnych urządzenia Apple. Mając dostęp do zaplecza części zamiennych Apple, jesteśmy w stanie złożyć cały telefon iPhone od nowa, od każdej zaślepki czy śrubki, po ramki, obudowę i czy taśmy. Naszym dostawcą jest firma Foxconn z Shenzen, znajdująca się na południu Chin, produkująca i składająca wszystkie urządzenia dla Apple. Nasze bogate kontakty z dostawcami, a także spore zapasy umożliwiają zapewnienie naszym klientom możliwie szybką naprawę z wykorzystaniem części najwyższej jakości.

Współpracujemy z najlepszymi

Nasi serwisanci sami są właścicielami urządzeń Apple i znają je doskonale. Oddajesz swój sprzęt w ręce profesjonalistów, zapaleńców, hobbystów, dla których naprawa twojego iPhone’a, iPoda, czy iPada to przyjemność, wyzwanie i wspaniała zabawa. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, sprzęt oraz zaplecze supportowe, dzięki czemu bezinwazyjnie otworzymy telefon, zdiagnozujemy usterkę i wymienimy uszkodzone elementy. Potrafimy naprawić produkty Apple po nieudanych próbach aktualizacji czy modyfikacji. Oferujemy także naprawę odtwarzaczy muzycznych iPod. Serwis Apollo to jedyny serwis produktów Apple w Szczecinie na tak wysokim poziomie.

Naprawiamy wysyłkowo!

Serwis APPLEMOBILE.PL ma swoją siedzibę w Szczecinie. Nasza firma jest natomiast pierwszym pogwarancyjnym serwisem APPLE w Szczecinie, których uruchomił wysyłkowy serwis produktów APPLE. Nasz system napraw wysyłkowych działa już od kilku lat. Za jego pomocą przyjęliśmy już ponad 1700 urządzeń do naprawy (dane na początek roku 2017), dostarczonych przesyłkami kurierskimi. Jeżeli nie jesteś ze Szczecina, wystarczy że na naszej stronie z głównego MENU wybierzesz SERWIS APPLE,  a następnie wybierzesz przycisk ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy. Po jego zatwierdzeniu będziesz mógł zamówić kuriera, który odbierze uszkodzony telefon z Twojego domu lub pracy. W ten sam sposób urządzenie zostanie do Ciebie odesłane po naprawie. O całym przebiegu od chwili złożenia zlecenia po odebranie urządzenia, a zakończeniu naprawy włączenie będziesz mógł sprawdzić status swojej naprawy. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu wysyłkowego produktów Apple.

 

Nasza wizja

Chcemy zaoferować wysokiej jakości poziom usług serwisowych. Po ponad 10 latach w branży wiemy, że Klieci oczekują od nas nie tylko dobrze naprawionego urządzenia z zabezpieczeniem ich interesów w postaci odpowiednio długiej gwarancji, ale również elastyczności w postaci zaoferowania im wsparcia produktowego, zaplecza obsługi poserwisowej oraz wielu możliwości dostepu do oferowanych usług. Pragniemy im to zapewnić.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie najwyżej jakości usług serwisowych oraz obsługi Klientów stacjonarnych oraz niestacjonarnych poprzez system wysyłkowej obsługi serwisowej produktów Apple z zachowaniem najwyższej jakości wykonanych napraw oraz minimalizowaniem reklamacji.

Nasz cel

Naszym celem jest zapewneinie alternatywy dla serwisu producenta właścicielom produktów Apple.  

Hey! just relax we are here to protect you!