Serwis iPhone Szczecin


Serwis Apple Szczecin to pierwszy autoryzowany serwis pogwarancyjny Apple przez MyApple. oferujemy kompleksowe naprawy telefonów Apple w każdej generacji. Działamy pod brandem APPLEMOBILE.PL, oferując już od ponad dekady profesjonalne usługi serwisowe dla produktów Apple.

Realizujemy naprawy w iPhone każdej generacji. Wymieniamy uszkodzone ekrany, naprawiamy niedziałające głośniki, mikrofony oraz złącza słuchawkowe i ładowania. Większość napraw realizujemy na miejscu, bez konieczności pozostawiania telefonu w serwisie. Na każdą naprawę udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Wymiana uszkodzonego ekranu w iPhone

W Serwis Apple Szczecin wymienisz uszkodzony ekran w każdym modelu iPhone. Jeżeli w Twoim iPhone zbita jest szybka, wyświetlacz LCD jest rozlany lub wyświetla nieprawidłowo ekran, bądź percepcja dotyku jest nieprawidłowa, zajmiemy się Twoim urządzeniem i usuniemy usterkę.

Wyświetlacze LCD w naszych ekranach są oryginalne Apple Retina®. Nie korzystamy z tanich, chińskich zamienników. Nasze ekrany pochodzą z demontażu, są poddawane regeneracji fabrycznej regeneracji w warunkach przemysłowych, dzięki czemu możemy zaoferować oryginalny wyświetlacz oferujący doskonałą pracę dotyku oraz kontrast i jasność.

Jeżeli ktoś oferuje Ci tani chiński zamiennik, różnicę miedzy ekranem zamontowanym wcześniej, a nowym zamiennikiem zauważysz natychmiast. Nieoryginalny wyświetlacz LCD nie oferuje takiego kontrastu jak oryginalny ekran Retina®. Także dotyk czyli tak zwany digitizer nie oferuje tej doskonałej percepcji, co prawdziwy ekran Apple.

Na każdy zainstalowany w naszym serwisie ekran udzielamy 6 miesięcznej, pisemnej gwarancji na wypadek ujawnionych wad ukrytych.

Jeżeli zainstalowany u nas ekran zacznie działać nieprawidłowo, jego dotyk nie będzie działał tak jak powinien lub oraz nie będzie działał tak, jak w sprawnym ekranie, serwis wymieni ekran bezpłatnie na nowy.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowego i niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania.

Wymieniając ekran w Serwis Apple Szczecin, masz pewność, że usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie oraz z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz być pewien, że w wyniku wykonanych prac nie pojawi się żaden problem z działaniem urządzenia, jak ERROR 53, niedziałający klawisz Touch ID i inne.

Czy mój telefon nie ulegnie uszkodzeniu podczas wymiany ekranu?

Jako profesjonaliści, nosząc dumnie tytuł autoryzowanego serwisu MyAPPLE zapewniamy Państwa o fachowej i profesjonalnej wymianie wadliwego podzespołu w uszkodzonym urządzeniu. Telefony iPhone z każdą generacją stają się co raz bardziej zawansowane i delikatne.

Mimo modułowej konstrukcji, wymiana ekranu dla osoby niedysponującemu narzędziami oraz wiedzą, samodzielna wymiana ekranu może zakończyć się bezpowrotnym uszkodzeniem telefonu, bez możliwości przywrócenia go do działania, także w warunkach serwisowych (patrz wymiana ekranu w iPhone 7, która wykonana nieumiejętnie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia urządzenia).

W serwisie APPLEMOBILE.PL wymieniasz ekran w sposób profesjonalny. Znajomość urządzeń Apple oraz fachowe przygotowanie naszych techników zapewnia Klientom serwisu sprawną wymianę uszkodzonego elementu, pozbawioną ryzyka uszkodzenia telefonu w wyniku jego naprawy.

Czy nadal będę mieć gwarancję na telefon po wymianie ekranu?

Firma Apple udziela 12 miesięcznej ograniczonej gwarancji na swoje produkty. Niestety uszkodzenie mechaniczne powstałe w wyniku przypadkowego upadku, ucisku czy zmiażdżenia nie mieści się w ramach normalnego użytkowania, toteż po uszkodzeniu ekranu właściciel urządzenia traci prawa gwarancyjne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, APPLEMOBILE.PL zapewnia swoim klientom aż 6 miesięczną gwarancję na wymieniony moduł ekranu. Jeżeli podczas trwania gwarancji moduł ekranu sprawi jakiekolwiek problemy, nie będzie działał prawidłowo lub w ogóle przestanie działać w ramach ukrytych wad produktu, firma APPLEMOBILE.PL zobowiązuje się do nieodpłatnej wymiany modułu ekranu na nowy. (Więcej na temat gwarancji w Regulaminie)